NOVINKA

Našim cieľom je ušetriť Váš čas a energiu.
Našou novinkou je komplet servis pre domácnosti počas Vašej neprítomnosti. Idete na dovolenku alebo dlhšiu služobnú cestu a nemá Vám kto postrážiť dom alebo len nechcete prosiť susedov? Alebo chcete počas Vašej dovolenky mať uprataný byt či dom?

Tak potom sme tu práve my.

Počas Vašej neprítomnosti poupratujeme, umyjeme okná, zalejeme kvety, ožehlíme, pokosíme trávnik. Vyvetráme, aby ste sa vrátili do čistého. Skontrolujeme, či sa nič nepokazilo. V prípade zistenia poruchy zabezpečíme kvalitný personál aby poruchu odstránil. Pred príchodom Vám nakúpime potraviny do chladničky podľa Vášho želania aby ste mali všetko tak ako máte radi. Vaša dovolenka bude pokračovať ešte pár dní aj po príchode domov.

Našim cieľom je ušetriť
Váš čas a energiu.

Upratovanie domácností

Domácnosť, v ktorej žijete je Váš domov a pre nás priestor, kde vieme ukázať naše skúsenosti
a kvality. Snažíme sa čo najmenej zasahovať do Vášho súkromia. Ak ste zistili, že nemáte čas, energiu a ani chuť upratovať tak potom je čas obrátiť sa na nás. Ponúkame Vám JEDNORÁZOVE a PRAVIDELNE upratovanie.

Viac info

Upratovanie firiem

Ku každému zákazníkovi máme individuálny prístup. Snažíme sa vyhovieť Vašim požiadavkám, tak aby bola maximálna spokojnosť. Čisté a upratané priestory sa stanu súčasťou Vašej práce a vytvoria príjemné prostredie pre zamestnancov a aj obchodných partnerov.

Viac info

Tepovanie

Povrch kobercov alebo čalúnenia najprv dôkladne povysávame. Potom dôkladne nanesieme profesionálny čistiaci prostriedok. Po dobe pôsobenia, pomocou extraktoru odsávame tekutinu a špinu, ktorá tam ostala. V prípade potreby postup opakujeme. Doba schnutia je 2-9 hodín.

Viac info

Lufi Home Service

Vám zabezpečí pravidelné upratovanie, udržiavanie čistoty, kvalitný personál. Profesionálne upratovanie domácností a administratívnych priestorov.

Táto webová lokalita využíva súbory cookie, ktoré nám umožňujú sledovať spôsob jej používania. Žiadne osobné údaje neuchovávame. Ak budete v používaní tejto lokality pokračovať, budeme to považovať za súhlas s uvedenými informáciami.

Viac info